O nás

Firma Auto Helus začínala jako rodinná firma a zůstala jí dodnes

Společnost APOLLO – Kaznějov s.r.o. byla založena v roce 1993 panem Jiřím Helusem a dodnes je čistě rodinnou společností. Dnes společnost vystupuje pod názvem AUTO HELUS s.r.o. Od počátku své činnosti se orientovala na poskytování opravárenských služeb autodopravcům, prodej náhradních dílů a v neposlední řadě na prodej nových vozidel Avia a Iveco.
 

Vzhledem k narůstající poptávce po těchto službách se společnost dynamicky rozvíjela a dnes nabízí svoje služby na čtyřech prodejních a servisních místech v severozápadních Čechách. Na dalším rozšíření usilovně pracujeme. K sortimentu tradičního českého výrobce nákladních vozidel AVIA jsme rozšířili sortiment o nákladní vozidla IVECO, která mají řešení pro každý sortiment přepravovaného zboží. V dnešní době jsme držiteli nejvyššího stupně servisní autorizace jak pro značku AVIA, tak IVECO. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001.

Podporujeme své okolí

Naše společnost nezapomíná na prospěšnou činnost. Podporujeme:
  • mládežnický hokej
  • házenou
  • turistiku
  • chráněnou dílnu invalidů
  • základní i mateřské školy 

Najdete u nás také zemědělské stroje STEYR a stavební stroje CASE

Naše společnost se také zajímá o zemědělské stroje STEYRstavební stroje CASE. V poslední obě se snažíme rozšířit sortiment nabízených vozů a příslušenstvímulčovače za traktor TEHNOS a stroje pro sklizeň píce SIP.
ADMINISTRATIVNÍ SÍDLO:
Auto Helus s. r.o.
Luční 168/32
301 00 Plzeň
POBOČKY FIRMY
Kaznějov, Ejpovice, Sokolov, Most
 
Pracovní dny: 7:00 - 19:00
Sobota: 7:00 - 12:00